Max Factor

 • Holivudo aukso amžiuje atsirado makiažas panašus į tokį, kokį turime dabar. Tuo metu žydrųjų televizorių ekranų žvaigždžių lūpose skambėjo tik vienas vardas - Max Factor. Jo sukurti žinomiausi ir geriausiai vertinami eros prekiniai ženklai ir makiažo stiliai, pavyzdžiui, Ava Gardner, Jean Harlow ir Marlene Dietrich. Nepaisant išpopuliarėjimo tarp elito ir žvaigždžių, kūrėjas tikėjo, kad žavesys turėtų būti prieinamas visoms moterims visame pasaulyje.

  „Max Factor“ kaip įmonė gimė Rusijoje ir 1914 m. emigravo į Ameriką. Max Factor žinia greitai sklido po pasaulį ir netrukus prekinis ženklas dirbo su ryškiausiomis Holivudo kino žvaigždėmis, kurios gyrė kosmetikos gaminius už jų spalvas ir suteikiamą realistiškumą kino ekrane. 1916 m. Max Factor pradėjo pardavinėti akių šešėlius ir antakių pieštukus. Tai buvo pirmi kartai, kai tokie kosmetikos produktai buvo prieinami ne tik filmų pramonėje. 1918 m. Max Factor pristatė „Color Harmony“ kosmetiką. Šis konkretus prekinis ženklas sustiprino moterų natūralias veido ypatybes, taip pat išlaikė aktoriaus veidą matiniu filmavimo metu. Kūrėjas apsvarstė visus žmogaus veido bruožus kurdamas šią unikalią liniją - veido, plaukų, akių, net struktūrines linijas ir paslėpė trūkumus. Po ketverių metų prekinis ženklas pradėjo leisti visą kosmetikos gaminių asortimentą, pavadindamas jį „makiažas“ - terminu. Max Factor makiažo produktai ir metodai sukurti kino pramonei ir Holivudo klientams, uždirbo prekiniam ženklui Oskarą, tačiau Max Fakctor pagrindinė filosofija išliko ta, jog bet kuriai moteriai būtų pasiekiamas glamūras ir jį suteikiančios makiažo priemonės.

  Blakstienų tušas Max Factor 2000 Calorie Black 9 ml

  Calorie Black dėka jūsų blakstienos taps akivaizdžiai 300% storesnės!

  449
  899 Sutaupykite 450
  Blakstienų tušas Max Factor Dark Magic 10 ml

  „Max Factor Dark Magic“ tušas tolygiai padengia visas blakstienas vos per kelias sekundes!

  799
  1599 Sutaupykite 8 
  Veido kontūravimo paletė Max Factor Miracle

  Veido kontūravimo paletė su puikiai derančiais atspalviais. Šis rinkinys yra būtinas norint pabrėžti veido grožį. Atskiri paletės šešėliai lengvai susilieja su oda. 

  549
  1099 Sutaupykite 550
  Prekė išparduota. Susisiekite