Makiažo šepetėlių rinkinys Clavier Kylie 12 vnt.

 • Kraunamos nuotraukos

  Makiažo šepetėlių rinkinys Clavier Kylie 12 vnt.

  479
  1599 Sutaupykite 1120
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymas 1-3 d. d. 

  Pristatymas 5-10 d. d.

  Į krepšelį 

  Rinkinyje yra 12 šeptėlių ir metalinis dėklas

  Gamintojas
  Prekės ženklas
 • Rinkinyje yra 12 šeptėlių ir metalinis dėklas

  Nr. 1 LARGE POWDER. Idealiai tinka purioms, presuotoms ir kietoms pudroms tepti. Nepakeičiamas tepant pudras ir mineralinius pagrindus, taip pat skaistalus ar bronzantus. Šereliai, išdėstyti ir užapvalinti tinkamu ilgiu.

  Nr. 2 LARGE ANGLED CONTOUR. Kampuotas šepetys skaistalams, ryškintuvams ir bronzantams modeliuoti, naudodami tinkamą šerių laužymo techniką, galite pasiekti įvairių efektų.

  Nr. 3 FOUNDATION. Apvalus, nuožulnus pagrindo šepetys, pagamintas iš sintetinių šerelių, leidžia labai tiksliai paskirstyti pagrindą ant odos skystiems ir riebiems pagrindams naudoti.

  Nr. 4 EYE SHADING. Šepetėlis akių vokams tamsinti. Puikiai tinka laisviems, kreminiams ir pigmentiniams šešėliams. Šeriai išsidėstę ovaliai, šiek tiek suplotos gyslos.

  Nr. 5 PRECISION FLAT ANGLED. Šepetėlis, sukurtas tiksliam veido kontūravimui, ypač aplink akis ir nosį, idealus šešėliams dengti po antakių kaulu.

  Nr. 6 BLENDING. Ovalus šepetys, specialiai sukurtas maišyti ir derinti spalvas voko raukšlėje ir akių kraštuose. Taip pat, idealiai tinka šešėlius sklaidyti ant viso voko. Suapvalinti ir kūgiškai išdėstyti šereliai.

  Nr. 7 CONCEALER. Liežuvinis šepetys, skirtas tobulo ilgio ir gerai profiliuotos formos korektoriui padengti. Suapvalinta, siaurėjanti forma padaro šį šepetėlį idealiu korektoriui po akimis ir visomis veido ar kūno dėmėms. Puikiai paskleidžia kosmetiką, nepalikdama dryžių.

  Nr. 8 EYE SHADING. Šepėlis smailiam, tiksliam šešėlių pritaikymui, akių makiažui užbaigti, plokščias, suapvalintas. Šereliai išdėstyti plokštame dangtelyje.

  Nr. 9 SMALL ANGLE. Tikslus įstrižas šepetėlis, naudojamas užtepti šešėlius antakiams, siekiant juos patamsinti arba užpildyti netolygiai augančių plaukų tarpą. Tai leidžia ištaisyti antakius ir suteikti jiems tinkamą formą. Taip pat idealiai tinka linijoms ant viršutinės ir apatinės blakstienų linijos.

  Nr. 10 LIP BRUSH. Smailus lūpų šepetėlis, idealiai tinkantis apsauginiams lūpų dažams, lūpų blizgesiams, ar dažams tepti.

  Nr. 11 EYELINER. Šis šepetėlis idealiai tinka brėžti plonas linijas išilgai apatinės ir viršutinės blakstienų linijos. Šerių ilgis ir kompaktiškumas puikiai tinka meniniam makiažui sukurti.

  Nr. 12 BROW COMB universalus šepetėlis iš sintetinių šerelių.

 • Alternatyvios prekės

  Makiažo šepetėlių rinkinys Trandy Black&Blue 10 vnt.

  Rinkinyje yra 10 šepetėlių, pagamintų iš sintetinių šerelių su medine rankena.

  519
  1299 Sutaupykite 780
  Makiažo šepetėlių rinkinys Clavier Silver 16 vnt.

  Rinkinyje yra 16 šeptėlių ir dėklas. Jo dėka lengvai sukursite geriausią dienos, vakaro ar proginį makiažą. 

  999
  1999 Sutaupykite 10 
  Makiažo šepetėlių rinkinys vienaragis 20 vnt.

  Šepetėlių rinkinys 20 vnt. iš sintetinių šerelių

  999
  1999 Sutaupykite 10