Makiažo rinkinys BOURJOIS FROM PARIS WITH LOVE

 • Makiažo rinkinys BOURJOIS FROM PARIS WITH LOVE

  1349
  1999 Sutaupykite 650
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymas 1-3 d. d. 

  Pristatymas 5-10 d. d.

  Į krepšelį 

  Rinkinyje yra „Twist Up The Volume 52 Ultra Black“ ilginamasis, tirštinamasis tušas, bei lūpdažis „Rouge Edition Velvet 010 Don't Pink Of It“! 

  Gamintojas
 • BOURJOIS IŠ PARYŽIAUS SU MEILE

  • skystų lūpų dažų rinkinys + tušas
  • įkvėpta Paryžiaus moterų mados
  • puikiai tinka dovanai
  • stilinga pakuotė

  „Bourjois Rogue Velvet“ skysti lūpų dažai 010 „Pink Pink It It“!

  Matinio atspalvio ir intensyvių spalvų „Bourjois“ lūpdažis su lengva, maloniai persidengiančia tekstūra, kurios nejaučiate ant lūpų. „Rouge Edition Velvet“ turi neįtikėtiną formulę, suteikiančią lūpų lako įspūdį iškart po tepimo, vėliau ji virsta matine, šilkine lygia ir lengva tekstūra. Įstrižai supjaustytas aplikatorius kempinės pavidalu leidžia lengvai ir tiksliai tepti lūpų dažus. Praturtinta natūraliais pigmentais ir lakiais aliejais, formulė garantuoja spalvą, lengvumą ir suteikia ypatingo komforto jausmą, o lūpų dažai ilgai išlieka.

  „Bourjois Twis Up The Volume Ultra Black“ ilginamasis ir tirštinamasis tušas

  Blakstienos dar ilgesnės ir dar storesnės! Bourjois pristato dar nematytą šepetėlį! Naujoviškas mechanizmas leidžia dažyti dviem pozicijomis, kurių dėka pasieksite du tikslus - pailgėjimą ir sustorėjimą! TWIST 1 - Blakstienų priauginimas: šepetys tolygiai paskirsto gaminį visose blakstienose per visą jų ilgį. Pluoštų atskyrimo tinklas užtikrina tobulą atskyrimą. „TWIST 2“ - ypatingas tūris: pasukite galiuką, o šepetys sutrumpės ir sutirštės, todėl galėsite sukurti super tūrį be gabalėlių. Intensyvi juoda „Twist Up The Volume“ tušo formulė garantuoja maksimalų pailgėjimą ir sustorėjimą. „Twist Up The Volume“ tušas yra nepriekaištingas 24 valandas, nenubėga, netrupa net šlapias ir karštas!

 • Alternatyvios prekės

  Lūpų dažų rinkinys BOURJOIS ROUGE EDITION VELVET

  „Bourjois“ lūpų dažai su matine danga ir intensyviomis spalvomis.

  1050
  26  Sutaupykite 1550
  Lūpų dažai Paese su argano aliejumi Nr.42

  Kreminė lūpdažio formulė visą dieną rūpinasi lūpomis, o spalva išlieka ilgalaikė ir intensyvi. Jame yra 70% maitinančių ingredientų.

  799
  1099 Sutaupykite 3 
  Makiažo rinkinys BOURJOIS SMOKY FROM PARIS

  Komplekte yra „Volume Reveal 22 Ultra Black“ tirštinamasis akių tušas ir „Quattro Smoky Stories 002 Over Rose“ akių šešėlių paletė. 

  1349
  1999 Sutaupykite 650
  Blakstienų tušas Max Factor 2000 Calorie Black 9 ml

  Calorie Black dėka jūsų blakstienos taps akivaizdžiai 300% storesnės!

  449
  899 Sutaupykite 450