Kremų rinkinys Nivea Sof Mix Me 3

 • Kremų rinkinys Nivea Sof Mix Me 3

  399
  889 Sutaupykite 490
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Pristatymas 1-3 d. d. 

  Pristatymas 5-10 d. d.

  3 drėkinančių veido kremų rinkinys, puikiai tinkantis visų tipų odai. 

  ***Pažeista pakuotė (dėžutė)*** 

  Gamintojas
 • „Nivea Soft Mix Me“ rinkinys trijų kremų rinkinys sisiems odų tipams - taigi, koks jūsų nuotaika šiandien? Energijos pliūpsnis, ypatingai vėsus, svajingos nuotaikos ar viskas iš karto? Su „NIVEA Soft“ gausite tobulą kvapą, kad ir kaip norėtumėte! Subtili „NIVEA Soft“ kreminė tekstūra dabar yra 3 nuostabiuose naujuose kvapuose: - „Berry Charming Mix Me“: romantiškas, žavus ir žaismingas. Šiame aromate „NIVEA Soft“ sujungia šviežią laukinių braškių ir sultingų aviečių saldumą su trapiu „Pink Lady“ obuolio prisilietimu. - Atšaldyta „Oasis Mix Me“: vėsi mėtos, žalių lapų gaiva ir lelijų dvelksmas, žydintis miške po rytinio lietaus dušo: šis kremas yra jūsų atsipalaidavimo ir harmonijos akimirka - „Happy Exotic Mix Me“: suderinkite džiugų putojantį šviežių aromatą. ananasų, egzotiškų citrusinių vaisių ir skaidraus kokosų vandens, šis kvapas yra kupinas saulės ir zesty vaisių 

  Mėgaukitės trimis intensyviai drėkinančiais kremais:

  • Berry Charming - aš esu žavinga uoga, turinti jausmingą, ką tik nuskintų raudonų vaisių aromatą. Mėgaukitės subtiliu drėkinamuoju kremu su ryškiu ir gaiviu romantikos kvapu. Specialiai sukurtas su parfumeriais, kad puikiai kvepėtų ir būtų derinamas su NIVEA Soft, Chilled Oasis ir Happy Exotic kremais. Veidui, kūnui ir rankoms.  
  • Chilled Oasis - aš esu gaivi oazė su stilingu, gaiviu aromatu su žaliomis natomis. Mėgaukitės subtiliu drėkinamuoju kremu, kurio stilingas ir vėsus mėtinis žaliųjų lapų aromatas. Specialiai sukurtas su parfumeriais, kad puikiai kvepėtų ir būtų derinamas su NIVEA Soft, Happy Exotic ir Berry Charming kremais. Veidui, kūnui ir rankoms.  
  • Happy Exotic - aš esu laiminga egzotika, turinti džiaugsmingą ir gyvybingą tropinių vaisių kvapą. Mėgaukitės subtiliu drėkinamuoju kremu su džiaugsmingu ir švelniu tropinių vaisių aromatu. Specialiai sukurtas su parfumeriais, kad puikiai kvepėtų ir būtų derinamas su NIVEA Soft, Berry Charming ir Chilled Oasis kremais. Veidui, kūnui ir rankoms.  

  Patepkite vieną iš išraiškingai kvapnių kremų arba sumaišykite juos tiesiai ant savo odos ir mėgaukitės nuostabia akimirka. Visų tipų odai.

  Pakuotė: 3 x 50 ml

  Galiojimo laikas: 12 mėnesių nuo atidarymo