Head&Shoulders

 • „Head & Shoulders" yra Jungtinių Amerikos Valstijų plaukų priežiūros priemonių nuo pleiskanų gamintojas, kuris savo veiklą pradėjo dar 1961 metais. Iki 1982 m. tai buvo „numeris vienas šampūnų prekės ženklas“!


  „Head & Shoulders“ tikrai ne be priežasties yra taip gerai žinomas plaukų priežiūros priemonių kūrėjas, bei gamintojas visame pasaulyje. Šio gamintojo sukurta formulė sugrąžino daugeliui žmonių pasitikėjimą savimi ir vėl! Nepaslaptis, kad pleiskanos yra daugelį mūsų kamuojanti bėda. „Head & Shoulders“ yra pasiruošusi ją išspręsti.


  Kurdami šampūnus, kondicionierius ar kitas priemones, „Head & Shoulders“ į jų sudėti stengiasi sudėti įvairias veikliąsias medžiagas, tokias kaip seleno sulfidas, piroktono olaminas ir cinko piritas. Šios medžiagos ne tik puikiai susitvarko su pleiskanomis, bet ir puikiai išplauna mūsų plaukus.


  „Head & Shoulders“ savo veikloje vadovaujasi filosofija, kuri teigia, kad niekas neturėtų sutrukdyti pasitikėjimui savimi, ir leisti mėgautis gyvenimu. Jų misija yra išlaisvinti pasaulį nuo pleiskanų. 

  Atkuriamasis šampūnas Head&Shoulders Supreme Repair 200 ml

  Atkuriamasis šampūnas ir kondicionierius Head&Shoulders Supreme Repair 200 ml. Veiksmingai atkuria pažeistus plaukus ir kovoja su pleiskanomis

  3 
  515 Sutaupykite 215
  Šampūnas ir kondicionierius Head&Shoulders Citrus 300 ml

  Šampūnas ir kondicionierius nuo pleiskanų Head&Shoulders Citrus 300 ml. Sumažina pleiskanas iki 100 proc.

  330
  599 Sutaupykite 269
  Šampūnas ir kondicionierius Head&Shoulders Classic Clean, 250 ml

  Šampūnas ir kondicionierius nuo pleiskanų Head&Shoulders Classic Clean, 250 ml. Sumažina pleiskanas iki 100 proc.

  330
  549 Sutaupykite 219
  Kondicionierius Head&Shoulders Supreme Repair 220 ml

  „Head & Shoulders Supreme Repair“ kondicionierius ypač rekomenduojamas pažeistiems plaukams, kuriems reikia atkūrimo nuo pat šaknų.

  217
  349 Sutaupykite 132
  Kondicionierius Head&Shoulders Supreme Moisture 275 ml

  „Head & Shoulders Supreme Moisture“ serijos kondicionierius-balzamas nuo pleiskanų išlaikys natūralią jūsų plaukų drėgmę.

  217
  349 Sutaupykite 132
  Kondicionierius Head&Shoulders Smooth&Silky 220 ml

  „Head & Shoulders Smooth&Silky“ kondicionierius jūsų plaukus pavers švelnisu ir lygisu it šilkas.

  217
  349 Sutaupykite 132