Dažniausiai užduodami klausimai

 • APIE PREKES


  Klausimas: Kodėl prekės pas Jus pigesnės negu realiose parduotuvėse ir kitose internetinėse parduotuvėse?
  Atsakymas: Mes daug sutaupome, nes nereikia išlaikyti brangių prekybos vietų ir darbuotojų, kurie dėlioja prekes ar dirba kasose, o taip pat daugumą prekių vežame tiesiai iš gamintojo.


  Klausimas: Jūsų prekės parduodamos gerokai pigiau nei kitose parduotuvėse, ar jos tikrai originalios?
  Atsakymas: Taip, visos mūsų prekės originalios. Visas prekes vežamės tiesiai iš gamintojo, ar jo įgalioto atstovo užsienyje, todėl nėra rizikos nusipirkti neoriginalių prekių.


  Klausimas: Nerandu reikalingos informacijos apie dominančią prekę, ką daryti?
  Atsakymas: Užpildykite kontaktų formą ir mes su jumis susisieksime kaip galime greičiau.

   

  APIE PRISTATYMĄ


  Klausimas: Per kiek laiko prekė pristatoma jeigu užsakymą atliksiu šiandien?
  Atsakymas: Jeigu užsakymas atliekamas darbo dieną iki 16.00, tuomet dažniausiai prekės (prie kurių parašyta, kad pristatome per 1-3 darbo dienas) išsiunčiamos dar tą pačią dieną ir per 1-2 darbo dienas yra pristatomos (karantino atveju galimi vėlavimai). Jeigu prekės negavote per 3 darbo dienas, tuomet rekomenduojame susisiekti su mumis.

  Klausimas: Jūsų parduotuvėje yra prekių su 5-10 darbo dienų pristatymo terminu. Gal galima tiksliau sužinoti per kiek laiko būtų galima gauti prekę?
  Atsakymas: Taip, siūlome prekių įsigyti geresne kaina tiesiai iš tiekėjo (gamintojo) sandėlio. Prekių pristatymas nurodytas 5-10 darbo dienų laikotarpiu, nes prekių iš gamintojų neužsakome kiekvieną dieną. Įprastai prekes užsakome kelis kartus per savaitę, o galutinį gavėją (Jus) jos pasiekia per 5-7 darbo dienas. Jeigu Jums reikia tiksliau žinoti kada bus pristatyta prekė(s) visada rekomenduojame susisiekti el. paštu infogivesta@gmail.lt arba užpildyti kontaktų formą.

  Klausimas: Pristatymas per Omniva ar LP Express paštomatus. Pristatymo informacijoje parašiau savo vardą, tačiau noriu, kad siuntinį atsiimtų kitas asmuo, ar gali?
  Atsakymas: Taip, gali. Jūs turite tam asmeniui perduoti unikalų PIN kodą, kurį gausite į savo mobilųjį telefoną SMS žinute.

   

  APIE MOKĖJIMO BŪDUS

  Klausimas: Kodėl pas jus atsiskaityti galima tik bankiniu pavedimu ir el. bankininkyste? Kodėl nėra PayPal, atsiskaitymo debetine ar kreditine kortele?
  Atsakymas: Mes siekiame Jums pasiūlyti geriausią kainą, o tai padaryti, šiu metu, galime užsakymus priimdami tik bankiniais pavedimais ar surinkdame mokėjimus per Paysera mokėjimo sistemą.
   

  Klausimas: Kokia yra Jūsų elektroninės parduotuvės Juridinė forma?
  Atsakymas: El. parduotuvę valdo juridinis asmuo MB Givesta, registruota Lietuvos registrų centre 2021 m.