Dantų pasta Colgate Whitening & Fresh Breath 100 ml

 • Kraunamos nuotraukos

  Dantų pasta Colgate Whitening & Fresh Breath 100 ml

  149
  299 Sutaupykite 150
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Pristatymas 1-3 d. d. 

  Pristatymas 5-10 d. d.

  Kruopščiai valo dantis ir efektyviai balina jūsų šypseną!

  Gamintojas
 • Colgate Whitening & Fresh Breath dantų pasta:

  • efektyviai balina dantis
  • gaivina kvapą
  • kruopščiai valo

  Šypsena yra mūsų vitrina, todėl verta pasirūpinti tinkama burnos higiena, kad galėtume nedvejodami mėgautis plačia ir sniego baltumo šypsena. „Colgate“ prekės ženklas padės jums prižiūrėti dantis, nes šio prekės ženklo produktų dėka jūsų dantys bus stiprūs, sveiki ir nepriekaištingai balti. „Colgate“ produktų asortimentas yra itin platus, pasiūloje yra dantų šepetėliai, skalavimo priemonės ir pastos. „Colgate“ kompanija yra žinoma visame pasaulyje ir jos gaminiai jau daugelį metų yra vertinami klientų.

  „Colgate Whitening & Fresh Breath“ yra dantų pasta, kuri kruopščiai išvalys dantis ir burną. Be to, pasta efektyviai gaivina kvėpavimą.

  „Colgate Whitening & Fresh Breath“ padarys jūsų šypseną nepriekaištingai baltą! Pasta yra saugi emaliui, o jos veiksmingumas patvirtinas klinikiniais tyrimais.

  Pasirūpinkite savo šypsena naudodami „Colgate“ produktus!

  Naudojimas: Ant šepetėlio užtepkite nedidelį kiekį dantų pastos, tada 2-3 minutes sukamaisiais judesiais valykite dantis.

  Sudėtis: Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Arginine, Aroma, Zinc Oxide,Poloxamer 407, Xanthan Gum, Cellulose Gum, Zinc Citrate, Tetrasodium Pyrophosphate, Benzyl Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Flouride, Sodium Saccharin, Phosphoric Acid, Mica, Sucralose, Cl74160, Cl77891.