Dantų pasta Colgate Anti-Tartar + Whitening 100 ml

 • Kraunamos nuotraukos

  Dantų pasta Colgate Anti-Tartar + Whitening 100 ml

  1 
  299 Sutaupykite 199
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Pristatymas 1-3 d. d. 

  Pristatymas 5-10 d. d.

  Kruopščiai valo dantis ir pašalina dantų akmenis.

  ***Pažeista pakuotė (dėžutė)***

  Gamintojas
 • Colgate Anti-Tartar dantų pasta:

  • kovoja su dantų akmenimis
  • padeda atkurti natūralų baltumą
  • kruopščiai valo

  Šypsena yra mūsų vitrina, todėl verta pasirūpinti tinkama burnos higiena, kad galėtume nedvejodami mėgautis plačia ir sniego baltumo šypsena. „Colgate“ prekės ženklas padės jums prižiūrėti dantis, nes šio prekės ženklo produktų dėka jūsų dantys bus stiprūs, sveiki ir nepriekaištingai balti. „Colgate“ produktų asortimentas yra itin platus, pasiūloje yra dantų šepetėliai, skalavimo priemonės ir pastos. „Colgate“ kompanija yra žinoma visame pasaulyje ir jos gaminiai jau daugelį metų yra vertinami klientų.

  „Colgate Anti-Tartar + Whitening“ yra dantų pasta, kuri kruopščiai išvalys dantis ir burną. Be to, dantų pasta efektyviai gaivina kvėpavimą ir stiprina dantis. Apsaugo nuo dantų akmenų.

  „Colgate Anti-Tatar“ padarys jūsų šypseną nepriekaištingai baltą! Pasta yra saugi emaliui, o jos veiksmingumą patvirtina klinikiniai tyrimai.

  Pasirūpinkite savo šypsena naudodami „Colgate“ produktus!

  Naudojimas: Ant šepetėlio užtepkite nedidelį kiekį dantų pastos, tada 2-3 minutes sukamaisiais judesiais valykite dantis.

  Sudėtis: Aqua Hydrated Silica Sorbitol Glycerin PEG-12 Pentasodium Triphosphate Tetrasodium Pyrophosphate Sodium Lauryl Sulfate Aroma Cellulose Gum Sodium Fluoride Carrageenan Sodium Saccharin CI 77891 Contains: Sodium Fluoride (1450 ppm F¯)