Bourjois

 • Bourjois, 1863 m. įkurta Alexanderio Napoleono Bourjois – viena seniausių Prancūzijos kosmetikos bendrovių. A. N. Bourjois, įkvėptas žymių aktorių, sukūrė labai aukštos kokybės teatrinio makiažo liniją, išgarsinusią jį visame pasaulyje. 1890 m. A. N. Bourjois pirmasis pasaulyje sukūrė kompaktinius skaistalus ir suteikė moterims galimybę kasdien naudotis kosmetika. Apskrita skaistalų forma, sukurta XIX a., – Bourjois simbolis iki šių dienų. 1913 m. bendrovė tapo tarptautine: buvo įkurtos Bourjois atstovybės ir gamybinės patalpos Niujorke, Londone, Barselonoje, bei Sidnėjuje. 1980 m. Bourjois patobulino savo pudrą taip sukurdamas kompaktinę pudrą „Pastel Teint“, klientams siūlomą iki šiol. Šiandien Bourjois – viena seniausių ir sėkmingiausiai veikiančių dekoratyvinės kosmetikos bei parfumerijos bendrovių.

  Bourjois prekės ženklas yra pasiruošęs atgaivinti Jūsų kosmetinę su aukščiausios kokybės, ilgalaikiais produktais, kurie vėl ir vėl įrodo savo vertę. Paryžiaus moterų pripažinimas, tai raktas į Bourjois sėkmę. Šis prekės ženklas suteiks Jums prancūziško rafinuotumo ir primins nuostabią savaitgalio naktį, pačioje Europos širdyje - Paryžiuje. Bourjois pagrindinę idėją įkvėpė Paryžiaus moterys, ryškinančios akis siekdamos elegancijos, tačiau neperžengdamos ribų. Todėl snaudodamos Bourjois Jūs galite žaisti su savo įvaizdžiu ir tuo pačiu jaustis kaip prancūzų stiliaus ikona. 

  Lūpų dažų rinkinys BOURJOIS ROUGE EDITION VELVET

  „Bourjois“ lūpų dažai su matine danga ir intensyviomis spalvomis.

  1050
  26  Sutaupykite 1550
  Makiažo rinkinys BOURJOIS SMOKY FROM PARIS

  Komplekte yra „Volume Reveal 22 Ultra Black“ tirštinamasis akių tušas ir „Quattro Smoky Stories 002 Over Rose“ akių šešėlių paletė. 

  1349
  1999 Sutaupykite 650
  Makiažo rinkinys BOURJOIS FROM PARIS WITH LOVE

  Rinkinyje yra „Twist Up The Volume 52 Ultra Black“ ilginamasis, tirštinamasis tušas, bei lūpdažis „Rouge Edition Velvet 010 Don't Pink Of It“! 

  1349
  1999 Sutaupykite 650